Plačiau apie produktus

NORDIC BEAUTY

Kolageno papildas natūraliam odos atjauninimui.

Sudėtyje yra jūrinių kolageno peptidų, svarbiausių mineralų ir vitaminų, įskaitant vitaminą C, kuris padeda normaliam kolageno susidarymui.

NORDIC BEAUTY formula

„Nordic Beauty Formula“ naudinga odai, nes sulėtina smulkių raukšlelių ir raukšlių atsiradimą bei, tuo pačiu, pagerina odos elastingumą, drėgmės ir kolageno balansą.

KAIP TAI VEIKIA

Jaunoje ir sveikoje odoje yra 80% kolageno, kuris išlaiko odą stangria ir elastinga. Hialurono rūgštis pritraukia 1000 kartų daugiau vandens nei jos pačios svoris ir palaiko odos drėgmės lygi. Laikui bėgant, UV spinduliai, tarša ir senėjimo procesas gadina odos struktūrą greičiau, negu organizmas gali pagaminti naujo kolageno bei hialurono rūgšties ir to pasėkoje atsiranda smulkių raukšlelių bei raukšlių. Mūsų patentuoti jūrinio kolageno peptidai, mažos molekulinės masės hialurono rūgštis ir pagrindinės odai reikalingos maistinės medžiagos yra specialiai sukurtos taip, kad būtų greitai absorbuojamos ir transportuojamos po organizmą, kad atnaujintų ir atjaunintų odą iš vidaus.

gynyba
Odos gynyba

Cinkas ir vitaminas C yra būtini antioksidantai, kurie apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos

drėgmė
Odos drėgmė

Hialurono rūgštis suriša vandenį, kad oda būtų lygi, „putli“ ir sudrėkinta.

gyvybingumas
Odos gyvybingumas

Biotinas yra būtinas B vitaminas ir pagrindinis komponentas švariai, švytinčiai odai.

balansas
Odos kolageno balansas

Cinkas ir vitaminas C yra būtini antioksidantai, kurie apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos

elastingumas
Odos elastingumas

Jūrinio kolageno peptidai padeda išlaikyti natūralų odos elastingumą ir stangrumą.

raukšlės
Kova prieš raukšles

Jūrinio kolageno peptidai papildo kolageno skaidulas iš vidaus, taip sulėtindami smulkių raukšlelių ir raukšlių atsiradimą.

Kaip naudoti

atidaryti
Atidaryti

Prieš naudojimą suplakite. Atidarykite stipriai paspausdami nykščiu kamštelį arba uždėkite atidarytuvą, kaip parodyta, ir spragtelėkite.

gerti
Gerti

Galima suvartoti tiesiai iš buteliuko.

Sumaišyti
Sumaišyti

Galima įmaišyti į vandenį (40 ml) ar supilti į kokteilius ar kitą mėgstamą gėrimą.

užpilti
Užpilti

Galima naudoti kaip užpilą ant košių, jogurto ar vaisių salotų, norint papildomai pasaldinti ar paskaninti.

DOZAVIMAS

Rekomenduojama paros norma per pirmąjį mėnesį:

 • Vienas 5 g paketėlis (Marine Matrix® startinė pakuotė) arba
 • Du 2,5 g paketėliai (Marine Matrix® standartinė pakuotė)

Rekomenduojama paros norma po pirmo mėnesio:

 • Nuo vieno iki dviejų 2,5 g paketėlių.

Produktas yra beskonis, bekvapis ir yra tiesiog įmaišomas į gėrimą, pvz., vandenį ar puodelį kavos ar arbatos.

Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.

Svarbu išlaikyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Šis papildas neturėtų būti naudojamas kaip alternatyva įvairiai mitybai. Laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Norint pasiekti optimalių ilgalaikių rezultatų, rekomenduojame naudoti „Nordic Beauty Collagen Shots“ mažiausiai 2–3 mėnesius. Priklausomai nuo odos būklės prieš pradedant vartoti, pirmųjų matomų rezultatų galima tikėtis tik po kelių savaičių.

oda ir nagai

ODA, PLAUKAI IR NAGAI

Marine Matrix® yra maisto papildas, aprūpinantis odą, plaukus ir nagus būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis iš vidaus.

Marine Matrix® yra pagamintas iš specifinių kolageno peptidų, gaunamų iš natūralaus kolageno. Kolagenas natūraliai atsiranda jungiamuosiuose organizmo audiniuose, įskaitant dermą, plaukų folikulus ir nagų šaknis.

Marine Matrix® sudėtyje taip pat yra būtinų mineralų ir vitaminų, tokių kaip cinkas, selenas, varis ir vitaminas C.

 • Cinkas padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę.
 • Selenas padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę.
 • Varis padeda palaikyti normalią odos ir plaukų pigmentaciją.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno susidarymą.
 • Cinkas, selenas, varis ir vitaminas

NORVEGŲ SUKURTAS PAPILDAS

Marine Matrix®“ kolageno peptidai gaminami naudojant specialų biotechnologinį procesą, kai natūralus ilgos grandinės kolagenas fermentinės hidrolizės būdu hidrolizuojamas į iš anksto apibrėžtas trumpas peptidines grandines, turinčias specifinę aminorūgščių seką. Šie specifiniai kolageno peptidai greitai absorbuojami į kraują, kad pasiektų gilesnių odos sluoksnių ląsteles. Įrodyta, kad absorbuoti specifiniai kolageno peptidai pagerina odos elastingumą *, dėl ko oda tampa stangresnė ir sumažėja raukšlių kiekis**.

Pagrindinė šio dokumentais patvirtinto poveikio paslaptis yra specifiniai kolageno peptidai, kurie gaminami naudojant specialius biotechnologinius metodus. Svarbu suvokti, kad nerafinuoti ir nespecifiniai kolageno produktai, kurių gali būti rinkoje, neturi tų pačių maistinių savybių ar dokumentais patvirtinto poveikio odos išvaizdai.

 

oda
raukšlės
kolagenas
sukūrimas

ODA IR MITYBA

Oda mums yra tarsi svarbi dalis to, kaip mes pateikiame save pasauliui ir aplinkiniams žmonėms. Nesvarbu, ar sąmoningai, ar ne, kitų žmonių amžių ir patrauklumą mes dažnai siejame su jų odos išvaizda. Be to, odos sveikata ne tik apibūdina mūsų išvaizdą ir savijautą, bet ir yra būtina siekiant apsisaugoti nuo infekcijų, saulės spindulių ir taršos.

Senstant odos struktūra ir funkcionalumas mažėja. Be to, mūsų odos struktūrai ir funkcionalumui didelę įtaką daro ir išoriniai žalingi veiksniai, tokie kaip UV spinduliai, klimatas, tarša ir nesubalansuota mityba.

Kaip ir bendra mūsų sveikata ir savijauta, taip ir mūsų odos sveikata priklauso nuo to, kiek mes gauname būtinų ir gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų iš apgalvotos, sveikos ir subalansuotos mitybos. Šviežios daržovės, vaisiai ir grūdai suteikia vitaminų, mineralų ir antioksidantų, kurie yra svarbios maistinės medžiagos odos sveikatos išsaugojimui ir palaikymui. Kad organizmas nedehidratuotų, svarbu kasdien suvartoti pakankamą skysčių kiekį. Odai geriausiai tinka šviežias vanduo.

Mokslinė pažanga

Supratimas, kaip geriausia prižiūrėti odą, nuolat plečiasi. Naujausių klinikinių tyrimų mokslinė dokumentacija labai pagilino mūsų žinias apie tai, kaip efektyviausiai apsaugoti odos išvaizdą, laikantis apgalvotos dietos ir mitybos.

Marine Matrix® sudėtyje yra specialiai sukurtų ir dokumentais patvirtintų kolageno peptidų, kurie maitina gilesnius odos sluoksnius iš vidaus. Šie specifiniai kolageno peptidai greitai absorbuojami į kraują, kad pasiektų ląsteles gilesniuose odos sluoksniuose, kur, kaip įrodyta, jie padidina odos elastingumą1, kas odą stangrina, ir mažina raukšles2.

Be to, Marine Matrix® sudėtyje yra būtiniausių vitaminų ir mineralų, įskaitant vitaminą C, varį ir cinką, kurie visi, kaip įrodyta, padeda išlaikyti odą sveiką ir gyvybingą.

1Proksch E, et al. Skin Pharmacol Physiol 2014; 27:47-55.
2Proksch E, et al. Skin Pharmacol Physiol 2014; 27:113–119.

pažanga
balansas
odos pagrindas

KOLAGENAS –
ODOS PAGRINDAS

ODOS STRUKTŪRA

Mūsų oda susideda iš trijų sluoksnių;
epidermio, dermos, poodžio (hipodermos).

 1. Epidermį sudaro plonas odos ląstelių sluoksnis ir jis yra pati išoriausia odos apsauga. Nuolatinio ląstelių atsinaujinimo proceso metu negyvos odos ląstelės epidermyje vidutiniškai kas 4 savaites pakeičiamos naujomis ląstelėmis.
 2. Derma yra daug storesnis sluoksnis nei epidermis ir ji suteikia odai struktūrą, elastingumą, tvirtumą ir drėgmės balansą. Jaunoje odoje 80% dermos sudaro kolagenas. Kolageno skaidulos suformuoja tvirtą pagrindą, kuris, šalia kitų funkcijų, palaiko odos paviršių ir išlaiko jį lygų ir elastingą.
 3. Poodis yra apatinis odos sluoksnis, kurį, visų pirma, sudaro riebalinis audinys. Dėl sumažėjusio kolageno kiekio riebalinis audinys poodyje gali tapti matomas odos paviršiuje ir tai vadinama celiulitu.

KOLAGENAS – ODOS PAGRINDAS

Kolagenas yra didelių struktūrinių baltymų šeima ir tai yra gausiausias žmogaus organizmo baltymas. Jauną ir sveiką oda sudaro 80% kolageno.

Kolageno skaidulas suformuoja specialios gamybos ląstelės, kurios vadinamos fibroblastais. Fibroblastai gamina prokolageną, kuris, savo ruožtu, yra biochemiškai modifikuotas ir susisukęs į spirales, kad susidarytų stiprios ir lanksčios kolageno skaidulos. Kolageno skaidulos sudaro didžiausią odos jungiamojo audinio dalį, sukuria tvirtą pagrindą, kuris palaiko odos paviršių ir išlaiko jį lygų ir lankstų. Kolageno skaidulos taip pat pasižymi dideliu vandens surišimo pajėgumu, kas padeda suteikti odai pilnumo ir lygumo. Tuo pačiu metu kolageno skaidulos užtikrina, kad oda išliktų stangri ir elastinga.

KOLAGENO BALANSAS ODOJE

Jaunos ir sveikos odos fibroblastai nuolat gamina naują prokolageną, kad kompensuotų kolageno skaidulų irimą ir taip išlaikytų odoje kolageno balansą.

grafikas

KOLAGENO
BALANSAS ODOJE

PAKITĘS KOLAGENO BALANSAS ODOJE

Kolageno gamyba mūsų organizme pradeda mažėti maždaug nuo dvidešimt penkerių metų ir toliau mažėja visą likusį gyvenimą. Šis procesas sukelia kolageno balanso pokyčius, nes kolageno suyra daugiau, nei organizmas gali natūraliai pagaminti. Gyvenimo būdo veiksniai, įskaitant UV spinduliavimą, rūkymą, taršą ir nesubalansuotą mitybą, gali pakeisti kolageno balansą organizme ir sukelti senėjimo požymius, tokius kaip sumažėjęs elastingumas, padidėjęs raukšlėtumas ir sausa oda.

Veido odos elastingumo praradimas raukšlių pavidalu yra labiausiai paplitęs senėjimo požymis, tačiau kabanti kaklo, krūtinės ir rankų užpakalinės dalies oda taip pat yra mažėjančio odos elastingumo rezultatas. Dėl sumažėjusio elastingumo taip pat gali atsirasti strijos ir celiulitas, nes jie tampa ryškesni ir labiau matomi. Drėkinančios priemonės ir losjonai gali įveikti senėjimo požymius ant odos paviršiaus, tačiau tik trumpam. Senėjimo procesas

maistinės medžiagos
kolagenas

ODOS ELASTINGUMAS

Odos elastingumas yra gyvybiškai svarbus, nes elastinga oda gali pasipriešinti fizinei įtampai, tokiu būdu apsaugodama organizmą nuo sužalojimų ir traumų.

Be to, dėl elastingumo oda išlieka lygi ir stangri. Odos elastingumas priklauso nuo kolageno skaidulų kiekio dermoje. Irstant kolageno skaiduloms, mažėja ir odos elastingumas.

Odos elastingumas yra toks svarbus dėl daugybės priežasčių, tame tarpe ir kova su raukšlių, strijų ir celiulito išryškėjimu, taip pat normalaus žaizdų gijimo palaikymas ir randų mažinimas. Nors odos elastingumas mažėja dėl išorinių žalingų veiksnių, tokių kaip saulės skleidžiami UV spinduliai ir nesubalansuota mityba, tačiau tam įtakos turi ir vidiniai veiksniai, kurie yra natūralaus senėjimo proceso dalis, ypač moterims po menopauzės.

Naujausi klinikiniai tyrimai parodė, kad vartojant specifinius kolageno peptidus, vos po 4 savaičių odos elastingumas gali padidėti iki 30%1.

RAUKŠLĖS

Raukšlės susidaro tada, kai suyra odos kolageno struktūra ir ji nebepajėgia palaikyti odos paviršiaus, kaip tai vyksta jaunoje, elastingoje odoje.

Nepaisant biologinio senėjimo proceso, raukšlėjimąsi daugiausia lemia išoriniai žalingi veiksniai, tokie kaip saulės UV spinduliai, tarša, cigarečių dūmai ir nesubalansuota mityba – visa tai neigiamai veikia kolageno balansą odoje ir odos elastingumą.

Veido odos raukšlėjimasis paprastai yra pagrindinis senėjimo požymis, tačiau kabanti kaklo, krūtinės ir rankų užpakalinės dalies oda atsiranda dėl sumažėjusio odos elastingumo

Naujausi klinikiniai tyrimai parodė, kad vartojant specifinius kolageno peptidus, vos po 8 savaičių raukšlių sumažėja iki 50%2.

STRIJOS

Strijos atsiranda tada, kai įplyšta odos kolageno struktūra, o tai įvyksta dėl to, kad oda nėra pakankamai elastinga, jog atlaikytų fizinį tempimą, atsiradusį nėštumo metu arba dėl greito augimo ar svorio prieaugio. Net jau susidarius strijoms, jų išvaizdą įtakoja kolageno balansas odoje ir odos elastingumas. Todėl išlaikant odą kuo stangresnę ir elastingesnę, gali vizualiai sumažėti strijų ryškumas ir matomumas.

CELIULITAS

Celiulitas susidaro tada, kai mažėja odos elastingumas bei kolageno kiekis odoje, bet tuo pačiu metu didėja ir kietėja riebalinis audinys poodyje. Todėl riebalinis audinys tampa matomas paviršiuje, iš kart po oda ir atrodo kaip dažnai vadinama „apelsino žievelė“. Todėl palaikant optimalų kolageno balansą, dėl kurio oda bus stangri ir elastinga, galima sumažinti celiulito ryškumą.

MOKSLINĖ DOKUMENTACIJA

MOKSLINIS PASIEKIMAS

Naujausių klinikinių tyrimų mokslinė dokumentacija labai pagilino mūsų žinias apie tai, kaip efektyviausiai apsaugoti odos išvaizdą, laikantis apgalvotos dietos ir mitybos. Šie tyrimai, kurie neseniai paskelbti tarptautiniu mastu gerai užsirekomendavusiame medicinos žurnale „Skin Pharmacology and Physiology“ („Odos farmakologija ir fiziologija“), rodo, kad specifinių kolageno peptidų vartojimas daro reikšmingą teigiamą poveikį odos elastingumui*, raukšlių kiekiui** ir prokolageno lygiui**. Tyrimuose tirti kolageno peptidai buvo pagaminti naudojant specialų biotechnologinį procesą, kai natūralus ilgos grandinės kolagenas fermentinės hidrolizės būdu hidrolizuojamas į iš anksto apibrėžtas trumpas peptidines grandines, turinčias specifinę aminorūgščių seką, todėl jie visiškai skiriasi nuo nerafinuotų kolageno peptidų.

Tyrimai buvo atliekami laikantis aukščiausių kokybės standartų. Tai buvo atsitiktinių imčių dvigubai koduoti placebu kontroliuojami žmonių stebėjimo tyrimai, atliekami pagal griežčiausius geros klinikinės praktikos (GKP) standartus.

Šie naujausi tyrimai, kartu su ankstesniais moksliniais tyrimais, parodė, kad kolageno peptidai optimaliai pasiekia gilesnių odos sluoksnių ląsteles tik tada, kai jie gaminami unikaliu metodu, kuris užtikrina jų efektyvumą. Šie kolageno peptidai gaminami naudojant specialų biotechnologinį procesą, kai natūralus ilgos grandinės kolagenas fermentinės hidrolizės būdu hidrolizuojamas į iš anksto apibrėžtas trumpas peptidines grandines, turinčias specifinę aminorūgščių seką.

pasiekimas
pasiekimas
pasiekimas
Marine Matrix Starter Pack
kolagenas
vitaminai

SUDEDAMOSIOS DALYS

KOLAGENO PEPTIDAI

Kolagenas yra gausiausias baltymas organizme ir svarbiausias odos struktūrinis komponentas. Net 80% jaunos ir sveikos odos sudaro kolagenas, tačiau natūralus organizmo gebėjimas gaminti naujas kolageno skaidulas ima mažėti maždaug nuo dvidešimt penkerių metų. Tuo pačiu metu atsiranda odos jungiamojo audinio irimas, dėl kurio kolageno balansas organizme ir toliau kinta.

Išskirtinai Marine Matrix® naudojami kolageno peptidai pagaminti naudojant specialų biotechnologinį procesą, kai natūralus ilgos grandinės kolagenas fermentinės hidrolizės būdu hidrolizuojamas į iš anksto apibrėžtas trumpas peptidines grandines.

Moksliškai įrodyta, kad, skirtingai nuo įprasto ilgos grandinės kolageno, specifiniai kolageno peptidai greitai absorbuojami į organizmą ir pasiekia gilesnių odos sluoksnių ląsteles, kur pagerina elastingumą, kurio dėka oda tampa stangresnė1, o raukšlių kiekis mažėja.

Pagrindinė šio dokumentais patvirtinto poveikio paslaptis yra specifiniai kolageno peptidai, kurie gaminami naudojant specialius biotechnologinius metodus. Svarbu suvokti, kad nerafinuoti ir nespecifiniai kolageno produktai, kurių gali būti rinkoje, neturi tų pačių maistinių savybių ar dokumentais patvirtinto poveikio odos išvaizdai

CINKAS – NORMALIOS ODOS, PLAUKŲ IR NAGŲ BŪKLĖS PALAIKYMAS

Cinkas yra būtinas mikroelementas, padedantis išlaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę. Cinkas prisideda prie normalios baltymų sintezės, įskaitant kolageno ir keratino, kurie abu yra pagrindiniai odos, plaukų ir nagų struktūriniai baltymai, susidarymą.

Natūraliai organizmas cinko negamina, todėl jis yra būtinas mikroelementas, kurį reikia gauti su maistu. Cinko šaltiniai yra mėsa, grūdai, ankštiniai augalai ir jūros gėrybės.

SELENAS

Normalios plaukų ir nagų būklės palaikymas. Selenas yra būtinas mikroelementas, kuris padeda išlaikyti normalią plauką ir nagų būklę. Šis antioksidantas, priklausantis selenoproteinų grupei, atlieka daug pagrindinių organizmo funkcijų ir yra organizmo antioksidacinės gynybos sistemos dalis. Selenas prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.

Natūraliai organizmas seleno negamina, todėl jis yra būtinas mikroelementas, kurį reikia gauti su maistu. Seleno šaltiniai yra žuvis, jūros gėrybės ir grūdai.

VARIS

Normali odos ir plaukų pigmentacija. Varis yra mikroelementas, būtinas odos, plaukų ir jungiamojo audinio, kur padeda stabilizuotis naujai susidariusiam kolagenui, formavimuisi. Be to, varis padeda palaikyti normalią odos ir plaukų pigmentaciją, skatindamas melanino, kuris sugeria šviesą ir saugo organizmą nuo žalingų UV spindulių, susidarymą.

Natūraliai organizmas vario negamina, todėl jis yra būtinas mikroelementas, kurį reikia gauti su maistu. Vario šaltiniai yra duona, grūdai, vaisiai ir daržovės.

VITAMINAS C

Prisideda prie normalaus kolageno susidarymo. Vitaminas C, taip pat žinomas kaip askorbo rūgštis, yra labai svarbus organizmui ir prisideda prie normalaus kolageno susidarymo odoje, sausgyslėse ir kauluose, kur jis yra atsakingas už kolageno skaidulų struktūros stabilizavimą, taip užtikrindamas normalų odos, sausgyslių ir kaulų funkcionavimą. Vitaminas C taip pat yra antioksidantas ir saugo ląsteles nuo oksidacinio streso ir laisvųjų radikalų.

Natūraliai organizmas vitamino C negamina, todėl jis yra būtinas vitaminas, kurį reikia gauti su maistu. Pagrindinis vitamino C šaltinis yra citrusiniai vaisiai, tačiau jo galima gauti ir iš daugybės kitų vaisių ir daržovių.